Podpůrná skupinka pro miminka 3 - 6 měsíců

  • Máte doma miminko a chcete začít s montessori už nyní? Pak jsou naše setkávání přesně pro vás.
  • Budeme se potkávat každý týden se stejně naladěnými rodiči a jejich miminky v malé skupince max. 6 rodičů.
  • Probereme témata jako např. kojení, odplenkování, přechod k pevné stravě, dudlík, připravené prostředí doma atd.
  • Budete se moci vzájemně podpořit, sdílet a inspirovat. My vám odpovíme na každou vaši otázku.
  • Pro miminka je připraveno montessori prostředí a pro maminky sdílející prostor na aktuální témata, která potřebujete řešit.
  • Provedeme vás psychomotorickým vývojem vašeho miminka.
  • Miminka budeme také pozorovat, abyste dokázali lépe pochopit jeho potřeby. Budete překvapeni, co už takhle malá miminka umí!

TERMÍNY, CENA A REGISTRACE NA SKUPINKY:

MÁME POSLEDNÍ MÍSTO.

Termíny setkávání: (září - prosinec 2022)

ÚTERKY - 13:30 - 15:00h

20. a 27. září

4., 11., 18. a 25. října

1., 8., 15. ,22. a 29. listopadu

6. a 13. prosince 2022

Cena 1 lekce /90 minut/: 375 Kč   

Dohromady 13 setkání.  

Pokud máte doma miminko, kterému jsou 3 - 6 měsíců a chcete se k nám přidat,  napište mi a já se s vámi spojím:

michaela@zijememontessori.cz

Podpůrnými skupinkami vás provedou nadšené a zkušené průvodkyně a pedagožky s mezinárodním montessori diplomem: Mgr. Michaela WillheimováMgr. Kamila Balcarová.

Míša
Kamila
Skupinu maminek s miminky jsem navštěvovala se synem v průběhu prvního roku a půl po jeho narození. Byla to pro mě živá voda v podobě podpory zkušených a vřelých lektorek Kamily a Míši, které "odchovaly" v pracovnách už mou první dceru. Informace, které jsem během kurzu dostala byly skvěle použitelné v každodenním životě s miminkem, mohla jsem vyzkoušet montessori pomůcky adekvátní věku - a vidět, jak měsíc po měsíci je potřeba měnit prostředí pro miminko adekvátně jeho potřebám. Velmi pozitivně vnímám i část, která byla při každém setkání věnována pozorování dětí - bez počátečního vedení a podpory bych se sama asi nedokázala tak zastavit a 10 minut jen vnímat svoje dítě a jeho projevy. Díky tomu jsem se na něj velmi napojila a zpětně na tyto chvíle vzpomínám jako na jedinečnou blízkost, kterou si budu navždy pamatovat a přála bych je každé mamince. Byl to čas jen pro mě a moje miminko, který v běžném koloběhu rodinného života s dalšími dětmi těžko hledám. Zároveň jsem vnímala jako obrovský bonus podporu skupiny ostatních maminek se stejně starými dětmi, se kterými jsme měly možnost podržet se a probrat vše potřebné - což v situaci částečné mateřské izolovanosti, kterou já i spousta z nich prožívala, bylo velmi uvolňující.
Paula, máma Toníčka a Julinkyhttps://lepsirodina.cz
"Vyzkoušeli jsme s Karlem pár kroužků a všude mi něco nesedělo - hodně dětí, frontální výuka, falešný zpívání, šikulkovaní a tleskání kvůli každýmu prdu , A pak jsem objevila podpůrné montessori skupinky a až tady jsme se úplně našli. A jsme oba nadšení! Je nás tam pět matek a pět dětí. Máme luxus dvou lektorek (Michaela a Kamila). Učíme se pozorovat, otevíráme témata, která zrovna s dětmi řešíme, dostává se nám obrovský podpory a já jsem za to fakt vděčná. Děti mají volnost pohybu i času,... Zní to ideálně? Jo! Pro mě to fakt ideální je. A od září se těším na skupinky s druhým miminkem."
Zuzana, máma Karla a Aničky