Náš tým

Mgr. Michaela Willheimová

Koordinátorka projektu, lektorka workshopů, autorka článků, pracovny pro děti 0 - 3, poradenství.

Již 13 let je průvodkyní rodičů a dětí montessori metodou a věnuje se vzdělávání dospělých. Stála u zrodu RKC Paleček, kde rozvíjela koncept Montessori pracoven pro děti s rodiči, a u zrodu RC Andílek (nyní Montessori školy Andílek), kde založila třídu montessori batolat.

V současné době je průvodkyní rodičů a dětí od narození do 3 let, lektorkou a koordinátorkou kurzů pro dospělé a spoluautorkou online kurzu Dokážeš to sám.

Hanka Gabrielová, Dis.

Koordinátorka vzdělávání dospělých, lektorka workshopů, autorka článků, pracovny pro děti 3 - 6, poradenství.

Přes 9 let pracuje s dětmi a rodiči montessori metodou. Před 13 lety stála u zrodu RKC Paleček, kde vedla hudebně-pohybové  kroužky pro malé děti. Stála také u zrodu RC Andílek (nyní Montessori školy Andílek), kde sedm let pracovala jako pedagog v montessori školce, poté jako asistentka v montessori základní škole. V současné době je lektorkou, koordinátorkou kurzů pro dospělé a redaktorkou časopisu Montessori pro rodinu.

Mgr. Kamila Balcarová

Externí lektorka workshopů, vede poradenství pro rodiče a pracovny.

Kamila je naše dlouhodobá kolegyně, kamarádka a spřízněná duše. 

Již 13 let je  průvodkyní rodičů a dětí v montessori pracovnách pro děti ve věku 0 – 3 roky v RKC Paleček. S Míšou založila v Montessori školách Andílek třídu montessori batolat.

Je také lektorkou vzdělávání dospělých, vede poradnu empatického rodičovství, je spoluautorkou online kurzu Dokážeš to sám.