O lektorkách

Mgr. Michaela Willheimová

Lektorka pracoven, workshopů, seminářů, autorka článků, poradenství pro rodiče a pedagogy.

Již 14 let je průvodkyní rodičů a dětí montessori metodou a věnuje se vzdělávání dospělých. Stála u zrodu RKC Paleček, kde rozvíjela koncept Montessori pracoven pro děti s rodiči, a u zrodu RC Andílek (nyní Montessori školy Andílek), kde založila třídu montessori batolat.

V současné době je průvodkyní rodičů a dětí od narození do 3 let, lektorkou a koordinátorkou kurzů pro dospělé a spoluautorkou online kurzu Dokážeš to sám.

Hanka Gabrielová, Dis.

Lektorka pracoven a workshopů, autorka článků, poradenství pro rodiče a pedagogy.

Již 8 let pracuje s dětmi a rodiči montessori metodou. Před 13 lety stála u zrodu RKC Paleček, kde vedla hudebně-pohybové  kroužky pro malé děti. Stála také u zrodu RC Andílek (nyní Montessori školy Andílek), kde sedm let pracovala jako pedagog v montessori školce, poté jako asistentka na montessori základní škole. V současné době je lektorkou a koordinátorkou kurzů pro dospělé a lektorkou montessori pracoven pro děti 3- let.

Mgr. Kamila Balcarová

Lektorka pracoven, workshopů, poradenství pro rodiče.

Již 13 let je  průvodkyní rodičů a dětí v montessori pracovnách pro děti ve věku 0 – 3 roky v RKC Paleček. Ty vedla i v Montessori školách Andílek, kde spoluzaložila s Míšou třídu montessori batolat.

Je také lektorkou vzdělávání dospělých, vede poradnu empatického rodičovství, je spoluautorkou online kurzu Dokážeš to sám.